Mūsu dzinulis ir ticība,
ka to, ko mēs daram,
mēs darām vislabāk.

„Skaists ne vienmēr ir funkcionāls. Funkcionāls ne vienmēr ir skaists. Dizains ir starpnieks starp informācijas pasniegšanu un uztveršanu. „Devio” komandas uzdevums ir palīdzēt Jums izveidot šo savienojumu.”

Mūsu priekšrocības

Dizains ir it visam, kas mums apkārt… Mēs, „Devio” komanda, pievēršamies uzņēmuma klātbūtnei digitālajā vidē, kas, protams, neaprobežojas ar mājaslapu un citiem elementiem vien. Mēs dizainu uztveram ar visām piecām maņām, un tieši tā, mūsuprāt, dizainam ir jāpalīdz nodot Jums vēlamo informāciju Jūsu uzņēmuma mērķauditorijai pa digitālajiem komunikācijas kanāliem un ne tikai… Mūsu izstrādātā dizaina nolūks ir raisīt emocijas, kas rada asociācijas un aicina rīkoties, tādēļ mūsu komandā ir izcili dizaineri un satura izveides speciālisti, kā arī programmētāji, kas padara dizainu dzīvotspējīgu un jēgpilnu.

Koncepcija un ideju ģenerēšana

Koncepcija un ideju ģenerēšana

Katra lieliska darba pamatā ir vienkāršas un spīdošas idejas. Mums patīk sapņot un sapņus piepildīt.

Izpēte un tirgus izzināšana

Izpēte un tirgus izzināšana

Lai nospraustie mērķi tiktu izpildīti, nav slikti, ja esi soli priekšā pārējiem. Pirms sākam radīt novērtējam, ko sasnieguši citi.

Skiču sagatavošana

Skiču sagatavošana

Tas brīdis, kad idejas un labās domās sāk materializēties … jeb digitalizēties. Lai nu kā, bet mēs mākam iemūžināt skaisto.

Izpilde un programmēšana

Izpilde un programmēšana

Tumšie ekrāni ar gaišiem burtiem, kas vairāk izskatās pēc dīvainiem simboliem. Tā ir programmēšanas automaģija, kas visu pārvērš kustībā.

Mūsu komanda

„Devio” komandu veido speciālisti, kas dizainu uztver ar visām piecām maņām un kam paveiktais sagādā gandarījumu. Mūsu komandas speciālistiem vienmēr ir iedvesma uzsākt, turpināt un noslēgt ikvienu projektu. Mūsu misija ir mūsu hobijs, un mēs to darām ar patiesu prieku.

Lai arī uzņēmums „Devio” ir ļoti jauns, mūsu speciālistu komanda lepojas ar plašu un daudzveidīgu pieredzi un zināšanām. Mūsu komandai ir visi nepieciešamie resursi, lai mēs varētu sasniegt labāko rezultātu. Mūsu darbs nav pārliecināt klientus par savu taisnību, bet gan radīt vienotu ideju, formu, saturu un funkciju.

Ko saka klienti

Mums uzticas

+ sazinies ar mums
LIAA

SIA “Devio” noslēdzis 19.05.2023 līgumu SKV-L-2023/292 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.