Dizaina izstrāde

Dizains ir starpnieks starp informācijas pasniegšanu un uztveršanu. „Devio” komandas uzdevums ir palīdzēt Jums izveidot šo savienojumu. Ņemot vērā Jūsu mērķus, uzņēmuma stilu un mērķauditoriju, mēs izveidosim efektīvu un funkcionālu dizainu Jūsu mājaslapai, e-komercijas risinājumam, kampaņas mērķlapai, banerim vai citam digitālajam projektam.

Ja Jūsu uzņēmumam jau ir mājaslapa, mūsu dizainers labprāt izpētīs lietotāju uzvedību tajā, lai ieviestu uzlabojumus jaunajā dizainā un saglabātu elementus, pie kuriem Jūsu mājaslapas lietotāji ir pieraduši vai kurus viņi bieži lieto.

Mūsu dizainers visā šajā posmā sadarbosies ar satura izveides speciālistu, lai Jūsu projekta dizains atbalstītu saturu, bet saturs — dizainu un nekas netiktu mākslīgi pielāgots, bet viss būtu organiski veidots un pamatots.

  • Firmas stila grāmatu izveidi
  • Mājaslapu, e-komercijas risinājumu un lietotņu dizaina izveidi
  • Logotipu izveidi
  • Baneru dizaina izveidi
  • Dažādu citu digitālās komunikācijas elementu izveidi
+ sazinies ar mums
LIAA

SIA “Devio” noslēdzis 19.05.2023 līgumu SKV-L-2023/292 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.