Mūsu mērķis ir pārliecība, ka
to, ko mēs darām, mēs darām vislabāk.

Mūsu dizainu mērķis ir radīt emocijas, kas rada asociācijas un aicina uz darbību, tāpēc mums ir izcilu dizaineru un satura veidošanas speciālistu komanda, kā arī programmētāji, kas padara dizainu dzīvotspējīgu un jēgpilnu.

Mūsu pakalpojumi

Mājaslapu izstrāde

Mājaslapu izstrāde

Pilna servisa mājaslapu izstrāde atbilstoši Jūsu uzņēmuma mērķiem, kā arī mērķauditorijas un preču vai pakalpojumu specifikai. Nodrošinām pilnīgi visus izstrādes posmus no plānošanas un dizaina līdz pat SEO un reklāmas kampaņām.

IT sistēmu izstrāde

IT sistēmu izstrāde

Mūsu komanda palīdzēs jums izveidot profesionālas, augstas kvalitātes web sistēmas.

Dizaina izstrāde

Dizaina izstrāde

Funkcionāls, pārdomāts un mērķauditorijai piemērots Jūsu digitālo projektu dizains: mājaslapai, e-komercijas risinājumam, digitālās komunikācijas kampaņai, sociālajiem tīkliem u.c.

Interneta veikali

Interneta veikali

Lai Jūsu uzņēmumu no klientiem nešķirtu attālums, laika joslas un citi šķēršļi, palīdzēsim izveidot pārdotspējīgu e-komercijas risinājumu, kurā var integrēt dažādas sistēmas visu iespējamo darbību automatizēšanai.

Mobilo lietotņu izstrāde

Mobilo lietotņu izstrāde

Izstrādājam gan iOS, gan Android, kā arī Facebook un datoru lietotnes, balstoties uz Jūsu uzņēmuma mērķiem, mērķauditorijas un preces vai pakalpojuma specifiku.

Front-End programmēšana

Front-End programmēšana

Kvalitatīvi un precīzi izpildīts HTML/CSS kopā ar pārdomātu un funkcionālu dizainu nodrošinās Jūsu mājaslapai vai lietotnei izvirzīto mērķu sasniegšanu. Pareizi uzprogrammēts risinājums uzlabos lietotāju pieredzi un veidos pozitīvu iespaidu par uzņēmumu.

Back-End programmēšana

Back-End programmēšana

Mūsu pieredzējušie back-end programmētāji izstrādās efektīvu un funkcionālu risinājumu neatkarīgi no Jūsu projekta apjoma, vai tā ir neliela mājaslapa vai sarežģīts projekts ar API integrācijām un augstu un mainīgu noslodzi.

Satura izveide

Satura izveide

Saturs bija, ir un būs karalis. Mūsu satura izstrādes speciālisti strādā roku rokā ar dizaineru un front-end programmētāju, lai nodrošinātu visu šo elementu sinerģiju un palīdzētu interneta lietotājus pārvērst pa Jūsu uzņēmuma klientiem.

SEO pakalpojumi

SEO pakalpojumi

Google joprojām ir viens no aktuālākajiem klientu piesaistes kanāliem. Protams, veidojot mājaslapu, mēs ievērojam visas labas prakses SEO prasības, tomēr ar mājaslapas izveidi nekas nebeidzas — SEO ir regulāru un stratēģisku procesu kopums.

Interneta banneri

Interneta banneri

Lai sasniegtu mērķauditoriju digitālajā vidē, Jums tā ir jāuzrunā. Mūsu dizaineri palīdzēs Jums izveidot interneta reklāmas banerus, kas Jums palīdzēs uzrunāt uzņēmuma mērķauditoriju.

Kā tas strādā?

+ sazinies ar mums
LIAA

SIA “Devio” noslēdzis 19.05.2023 līgumu SKV-L-2023/292 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.