Mājaslapu izstrāde

Pilna servisa mājaslapu izstrāde atbilstoši Jūsu uzņēmuma mērķiem, kā arī mērķauditorijas un preču vai pakalpojumu specifikai. Nodrošinām pilnīgi visus izstrādes posmus no plānošanas un dizaina līdz pat SEO un reklāmas kampaņām.

Mobilo lietotņu izstrāde

Izstrādājam gan iOS, gan Android, kā arī Facebook un datoru lietotnes, balstoties uz Jūsu uzņēmuma mērķiem, mērķauditorijas un preces vai pakalpojuma specifiku.

Satura izveide

Saturs bija, ir un būs karalis. Mūsu satura izstrādes speciālisti strādā roku rokā ar dizaineru un front-end programmētāju, lai nodrošinātu visu šo elementu sinerģiju un palīdzētu interneta lietotājus pārvērst pa Jūsu uzņēmuma klientiem.

Dizaina izstrāde

Funkcionāls, pārdomāts un mērķauditorijai piemērots Jūsu digitālo projektu dizains: mājaslapai, e-komercijas risinājumam, digitālās komunikācijas kampaņai, sociālajiem tīkliem u. c.

Front-End programmēšana

Kvalitatīvi un precīzi izpildīts HTML/CSS kopā ar pārdomātu un funkcionālu dizainu nodrošinās Jūsu mājaslapai vai lietotnei izvirzīto mērķu sasniegšanu. Pareizi uzprogrammēts risinājums uzlabos lietotāju pieredzi un veidos pozitīvu uzņēmuma

SEO pakalpojumi

Google joprojām ir viens no aktuālākajiem klientu piesaistes kanāliem. Protams, veidojot mājaslapu, mēs ievērojam visas labas prakses SEO prasības, tomēr ar mājaslapas izveidi nekas nebeidzas — SEO ir regulāru un stratēģisku procesu kopums.

Interneta veikali

Lai Jūsu uzņēmumu no klientiem nešķirtu attālums, laika joslas un citi šķēršļi, palīdzēsim izveidot pārdotspējīgu e-komercijas risinājumu, kurā var integrēt dažādas sistēmas visu iespējamo darbību automatizēšanai.

Back-End programmēšana

Mūsu pieredzējušie back-end programmētāji izstrādās efektīvu un funkcionālu risinājumu neatkarīgi no Jūsu projekta apjoma, vai tā ir neliela mājaslapa vai sarežģīts projekts ar API integrācijām un augstu un mainīgu noslodzi.

Interneta banneri

Lai sasniegtu mērķauditoriju digitālajā vidē, Jums tā ir jāuzrunā. Mūsu dizaineri palīdzēs Jums izveidot interneta reklāmas banerus, kas Jums palīdzēs uzrunāt uzņēmuma mērķauditoriju.

Sazinieties ar mums pa tālruni +371 2 20 23 999
vai e-pastu info@devio.lv

Jebkurš veiksmes stāsts sākas ar pirmo soli. Paiesim pretī viens otram un veiksmei.

Klienti, kuri mums uzticas

Menu
Facebook Pixel kods -