Satura izveide

Lai izveidotu pilnvērtīgu un funkcionālu digitālās komunikācijas risinājumu, saturam ir milzu nozīme. Tieši tādēļ mēs visiem klientiem iesakām jebkura risinājuma izstrādes laikā veidot ciešu sadarbību starp satura izveides speciālistu, dizaineru un programmētāju. Tādējādi ir iespējams panākt estētisku, funkcionālu un uz mērķi orientētu rezultātu.

Mūsu satura izveides speciālisti izstrādās saturu, kas atbilst Jūsu uzņēmuma stilam, mērķauditorijai un mērķiem, kurus vēlaties sasniegt ar digitālo komunikāciju. Veidojam gan pārdošanas (pakalpojumu un preču aprakstus), gan atbalstošo, gan tēlu veidojošo, gan citu saturu. Izstrādājam arī satura stratēģiju, kas palīdzēs veicināt potenciālo klientu pieplūdumu Jūsu mājaslapai.

  • Pašreizējās mājaslapas satura auditu
  • Pašreizējās mājaslapas satura (tostarp SEO satura) uzlabojumus
  • Jaunas mājaslapas satura izveidi (kas koncentrējas uz pārdošanu, uzņēmuma tēlu, dizaina risinājumu un SEO)
  • Dažādu veidu satura atjauninājumus pēc mājaslapas publicēšanas (raksti, jaunumi, jauni pakalpojumi, e-vēstules, komunikācija sociālajos tīklos u. c.)
  • Satura izveidi latviski, angliski un krieviski, kā arī tulkošanu
+ sazinies ar mums
LIAA

SIA “Devio” noslēdzis 19.05.2023 līgumu SKV-L-2023/292 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.