Kokapstrādes programma

Individuālas sistēmas izstrāde kokapstrādes uzņēmumam ar mērķi optimizēt un digitalizēt tā procesus.

  • Projekta vadība
  • Specifikācijas izstrāde
  • Back-end programmēšana
  • Testēšana
  • Publicēšana
Mobile
Desktop
Mobile
Desktop

Sistēmai ir izstrādāta iespēja veidot neierobežotu daudzumu ar lietotājiem, kuriem definēt arī savu statusu. Katram no darbinieku statusiem ir iespēja norādīt tā tiesības atsevišķās sadaļās ( Izveidot / Rediģēt / Dzēst / Skatīt / Eksportēt ).

Sistēmā ir iespēja pievienot iegādātos produktus un kārtot tos pēc kategorijām. Produktiem var rediģēt un pievienot jaunus iestatījumus ( suga, šķira, sertifikāti, piegādātājs, izmēri, grupa u.c. ).

Visus noliktavas produktus ir iespējams pievienot izveidotajās darba vietās, kas automātiski aprēķina arī pievienoto produktu kubikmetru daudzumus un noņem no noliktavas izmantoto daudzumu.

Darba vietās ir iespēja izveidot jauno produktu ierakstus ar to individuālajiem numuriem un izmēriem. Arī izgatavotajiem produktiem automātiski tiek aprēķināti izgatavoto produktu daudzumi un saglabāti atsevišķā sadaļā.

Sistēmā ir iespēja norādīt arī darbinieku nostrādātās darba stundas, aprēķināt darbinieku algu, kā arī izgatavotajiem produktiem izrēķināt pašizmaksu.

LIAA

SIA “Devio” noslēdzis 19.05.2023 līgumu SKV-L-2023/292 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.