Mājaslapu programmēšana — programmētāja vai visas komandas atbildība 

Vai web programmēšana mūsdienās ir kļuvusi par pavisam ikdienišķu darbu, ko var paveikt ikviens? Lai atbildētu uz šo jautājumu, droši vien ir nepieciešams kāds salīdzinājums. To var salīdzināt ar jebkuru citu amatu, ko principā var paveikt gandrīz ikviens… Vienīgais jautājums, vai sasniegtais rezultāts būs pietiekami kvalitatīvs un vai amatierim tas neaizņems vairākas nedēļas, kamēr profesionālis to varētu paveikt dažās minūtēs.

Profesionālu programmētāju darbu var īpaši sajust tādu interneta risinājumu izstrādē, kas nav veidoti WordPress, Drupal un tamlīdzīgās platformās, jo tad programmētājam kods ir jāraksta no jauna. Tas aizņem daudz vairāk laika, kā arī prasa daudz lielāku pieredzi un plašākas zināšanas par dažādiem programmēšanas aspektiem. Būtiski ir, lai šīs mājaslapas publiskā daļa izskatītos lieliski un būtu ērti lietojama, kā arī lai back-end būtu sakārtots un loģisks.

Pamata izpratnē mājaslapu programmēšana nav sarežģīts process. Programmēšanas prasmes sāk parādīties tad, kad mājaslapai ir jāpievieno dažādas specifiskas funkcijas, jānodrošina tās ātrdarbība, drošība pret hakeru uzbrukumiem u. c. Tādējādi mūsu speciālisti ikvienam klientam vienmēr norādīs uz būtiskajām niansēm, kuras ir vēlams ieviest, lai mājaslapa efektīvi funkcionētu, pildītu savu uzdevumu un palīdzētu sasniegt uzņēmuma mērķus.

Mūsu programmētāji pievērš lielu uzmanību mājaslapas SEO tehnisko prasību izpildei, drošības standartu un labās prakses ievērošanai, kā arī lietojamībai un ātrdarbībai. Protams, šajos procesos ir nepieciešama arī citu speciālistu iesaiste, piemēram, dizainera, mārketinga speciālista, satura izveides speciālista un citu, tomēr tieši programmētāja uzdevums parasti ir ieviest visu mājaslapā tā, lai mājaslapa darbotos ātri un labi.

Kaut gan web programmēšana ir viena no mūsu galvenajām specializācijām, tomēr, lai sasniegtu mūsu uzņēmuma mērķi, ir nepieciešama arī pārējās komandas sadarbība. Mēs uzskatām, ka mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt kvalitatīvus risinājumus, nevis kvalitatīvus atsevišķus ļoti specifiskus procesus. Mēs regulāri rīkojam informācijas un ideju apmaiņas sesijas mūsu komandā, lai sniegtu speciālistiem iespēju mācīties citam no cita un labāk izprast pārējo komandas biedru darba specifiku un iespējamos risinājumus. Mēs uzskatām, ka tādējādi mēs spējam strādāt daudz efektīvāk un mājaslapu programmēšana vairs neaprobežojas tikai ar koda rakstīšanu, bet gan ir komplekss risinājums, kura mērķis ir piedāvāt klientam risinājumu, kas palīdzēs viņam sasniegt uzņēmuma mērķus: piesaistīt jaunus klientus, rosināt uzticēšanos, veicināt pazīstamību un vairot caur uzņēmuma mājaslapu veikto pirkumu vai pasūtījumu apjomu.

Menu
Facebook Pixel kods -