Mājaslapu izstrāde no idejas līdz izcilam risinājumam

Mūsu komandas specializācija ir mājaslapu izstrāde un mājaslapu dizains. Mūsu komandu veido speciālisti ar ilggadēju pieredzi un padziļinātām zināšanām lietotājiem draudzīgu interneta risinājumu izstrādē. Tādējādi mēs spējam nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no mājaslapas stratēģiskās plānošanas, programmēšanas un dizaina līdz pat satura izveidei un SEO optimizācijai.

Atkarībā no klienta nolūka un budžeta mēs spējam piedāvāt attiecīgus risinājumus, lai sasniegtu viņa biznesa mērķus: palielinātu mājaslapas apmeklētāju skaitu, uzlabotu pārdošanas apjomus, veicinātu zīmola popularitāti u. c.

Jūs noteikti zināt, ka mājaslapu izstrāde neaprobežojas ar programmēšanu vien. Tāpat katra klienta vajadzībām, vēlmēm, mērķiem un biznesa specifikai ir iespējams piemērot dažādus risinājumus, piemēram, adaptēt jau gatavas veidnes vai tēmas (templates, themes), izvēloties uzņēmuma stila grāmatai atbilstošas krāsas un dizainu, kā arī izstrādāt pilnīgi oriģinālu dizainu. Mūsu komanda arī strādā ar dažādām sistēmām jeb programmām (CMS), no kurām populārākā ir WordPress, kas, protams, ir ļoti pateicīga vide SEO optimizācijai.

Mūsu izpratnē mājas lapu izstrāde ir process, kura būtiska daļa sākas krietni pirms programmēšanas. Lai izveidotu efektīvu un pārdotspējīgu mājaslapu, ir rūpīgi jāiepazīstas ar klienta rīcībā esošo informāciju par mērķauditoriju, uzņēmuma specifiku, konkurentu stratēģiju u. c.

Mājas lapu izstrāde ir komandas darbs, kurā ir iesaistīti mūsu uzņēmuma dizaineri, projektu vadītājs, programmētāji, satura izveides speciālisti, kas kopā nodrošina uz klienta biznesa specifiku, interneta lietotāju uzvedību, kā arī uz daudzveidīgu analītisko informāciju balstītu risinājumu.

Tādējādi mājas lapu izstrāde kopā ar mūsu komandu apvieno vairākus svarīgus elementus: zināšanas par efektīviem un moderniem tehniskajiem risinājumiem, biznesu, mārketingu un lietojamību. Lai to sasniegtu, mēs izmantojam dažādus risinājumus: grafiskos elementus, video, pārdotspējīgu saturu u. c. Mūsu galvenais mērķis šajā procesā ir nodrošināt risinājumus, kas sniegs pievienoto vērtību klientu biznesam, kas palīdzēs pārdot un vairot viņu ienākumus.

Jā, var izklausīties, ka mājas lapas izstrāde ir sarežģīts process, tomēr mūsu komandas ilggadējā pieredze ļauj mums piedāvāt izcilu rezultātu par samērīgu cenu. Mēs esam rūpīgi noslīpējuši visus procesus, lai izskaustu ikvienu lieku norisi, tai pašā laikā nepalaižot garām darbības un uzdevumus, kam būs būtiska ietekme uz mūsu klientu sasniegtajiem rezultātiem. Mūsu komandas pieredzējušie speciālisti — dizaineri, programmētāji, projektu vadītāji un SEO speciālisti — strādās roku rokā, lai ikviens mūsu klients saņemtu labāko iespējamo rezultātu, iekļaujoties paredzētajā termiņā un budžetā.

Menu
Facebook Pixel kods -