Mūsu dzinulis ir ticība, ka to, ko mēs darām, mēs darām vislabāk.

Dizains ir it visam, kas mums apkārt… Mēs, „Devio” komanda, pievēršamies uzņēmuma klātbūtnei digitālajā vidē, kas, protams, neaprobežojas ar mājaslapu un citiem elementiem vien. Mēs dizainu uztveram ar visām piecām maņām, un tieši tā, mūsuprāt, dizainam ir jāpalīdz nodot Jums vēlamo informāciju Jūsu uzņēmuma mērķauditorijai pa digitālajiem komunikācijas kanāliem un ne tikai… 

Mūsu izstrādātā dizaina nolūks ir raisīt emocijas, kas rada asociācijas un aicina rīkoties, tādēļ mūsu komandā ir izcili dizaineri un satura izveides speciālisti, kā arī programmētāji, kas padara dizainu dzīvotspējīgu un jēgpilnu.

„Devio” komandu veido speciālisti, kas dizainu uztver ar visām piecām maņām un kam paveiktais sagādā gandarījumu. Mūsu komandas speciālistiem vienmēr ir iedvesma uzsākt, turpināt un noslēgt ikvienu projektu. Mūsu misija ir mūsu hobijs, un mēs to darām ar patiesu prieku.

Lai arī uzņēmums „Devio” ir ļoti jauns, mūsu speciālistu komanda lepojas ar plašu un daudzveidīgu pieredzi un zināšanām. Mūsu komandai ir visi nepieciešamie resursi, lai mēs varētu sasniegt labāko rezultātu. Mūsu darbs nav pārliecināt klientus par savu taisnību, bet gan radīt vienotu ideju, formu, saturu un funkciju.

„Skaists ne vienmēr ir funkcionāls. Funkcionāls ne vienmēr ir skaists. Dizains ir starpnieks starp informācijas pasniegšanu un uztveršanu. „Devio” komandas uzdevums ir palīdzēt Jums izveidot šo savienojumu.”

Mūsu komanda

Aldis

Vecākais projektu vadītājs

Ansis

Vecākais projektu vadītājs

Romāns

Pārdošanas projektu vadītājs

Gatis

Projektu vadītājs

Emīls

Programmētājs

Jevgēnijs

Dizainers

Artūrs

Frontend programmētājs

Kaspars

Programmētājs

Roberts

Sistēmu analītiķis

Mūs klienti

Menu
Facebook Pixel kods -